Zaposlitev

Zaposlitev

Vas zanima zaposlitev v podjetju INEL?

Zaposlitev v INELU je izziv. Verjamemo, da je timsko delo temelj inovacij in produktivnosti. K izzivom in priložnostim pristopamo skupaj, kar nas tudi ločuje od konkurence.

Če iščete novo zaposlitveno priložnost, nam pošljite svoji življenjepis na elektronski naslov info@inel.com

Zaposlimo:

- CNC operater - rezkalec

Opis delovnega mesta:

  • Nastavljanje CNC rezkalnega stroja
  • Branje načrtov za izdelavo izdelkov
  • Priprava stroja na delo
  • Izbira in nastavitev orodij
  • Vpenjanje obdelovancev v stroj
  • Samostojno umerjanje stroja
  • Skrb za svoje delovno okolje
  • Skrb za brezhibno delovanje stroja

Pričakujemo:

  • Izobrazbo ustrezne smeri (strojni tehnik, orodjar, oblikovalec kovin ipd.) ali primerne delovne izkušnje
  • Ročne spretnosti
  • Pripravljenost na delo v dveh izmenah
  • Samostojnost, natančnost, zanesljivost, odgovornost in predanost podjetju
  • Izpit B-kategorije

 Nudimo:

  • Spoznavanje različnih znanj
  • Razgibano, kreativno in prijazno delovno okolje
  • Delo v mladem in inovativnem kolektivu
  • Možnost dolgoročne zaposlitve
  • Zanesljivo zaposlitev in redno plačilo

- Aplikativni inženir – mehatronik m/ž

  • Strokovna pomoč pri izdelavi naprav
  • Usklajevanje in podpora procesa razvoja
  • Spremljanje delovanja naprav
  • Konfiguriranje, testiranje in zagon naprav v delavnici
  • Zagon in validiranje naprav pri kupcu
  • Izobraževanje uporabnikov
  • Podpora in servisiranje naprav pri kupcu
  • Priprava dokumentacije in navodil

  • Inž.  ali dipl. inž . mehatronike ali elektrotehnike
  • Dobro poznavanje PC okolja
  • Interdisciplinarnost in ambicije po združevanju znanj različnih inženirskih strok
  • Veselje do dela z visokotehnološkimi rešitvami in stroji
  • Sposobnost dela v timu
  • Komunikativnost,  samostojnost, kreativnost in samoiniciativnost
  • Aktivno znanje slovenskega in angleškega jezika

 Nudimo:

  • Spoznavanje in združevanje različnih znanj s področja elektrotehnike, mehatronike in informatike
  • Širok spekter različnih znanj
  • Možnost za profesionalni razvoj
  • Veliko samostojnost pri delu
  • Stabilno in stimulativno plačilo

- Inženir za zagotavljanje kakovosti m/ž

  • Zagotavljanje kakovosti in skrb za skladnost naprav z GMP
  • Usklajevanje procesa razvoja s strojnim in programskim delom
  • Priprava validacijske in tehnične dokumentacije za naprave za farmacevtsko industrijo
  • Načrtovanje, koordinacija, izvajanje in dokumentiranje validacij
  • Sodelovanje s strankami in z razvojnim oddelkom za pripravo dokumentacije za nove sisteme
  • Nadzor nad celovitostjo validacijske dokumentacije za dodeljen projekt
  • Definiranje in izvajanje testnih protokolov in izvajanje testiranj pri stranki
  • Zagon naprav na terenu

  • Univ. dipl. ing . elektrotehnike ali informatike
  • Pričakujemo izkušnje iz področja izdelave dokumentacije
  • Pričakujemo izkušnje iz področja izvajanja validacij
  • Zaželjeno znanje in izkušnje iz področja kvalifikacij, validacij in drugih področij zagotavljanja kakovosti
  • Pričakujemo tehnična znanja iz področja elektrotehnike, informatike ali druge primerne naravoslovne smeri
  • Občutek in veselje za delo z dokumentacijo
  • Sposobnost dela v timu, samoiniciativnost, samostojnost, kreativnost, komunikativnost in natančnost
  • Izkušnje iz podjetnih iz panog (ni pogoj): farmacija, elektrotehnika, informatika

 Nudimo:

  • Pridobivanje znanj in izkušenj s področij avtomatizacije, dobre dokumentacijske prakse
  • Spoznavanje in združevanje različnih znanj s področja informatike, elektrotehnike, strojništva in mehatronike
  • Izobraževanje s področja validacijske dokumentacije za farmacevtsko industrijo
  • Možnost napredovanja

Tudi če vašega profila ni med razpisanimi delovnimi mesti se lahko prijavite. Vedno smo zainteresirani za dobre in izkušene strokovnjake na področju strojne konstrukcije, razvoja programske opreme, elektro projektiranja, pisanja validacijske dokumentacije (inženirji za zagotavljanje kakovosti) in izvajanje validacij (inženirji elektrotehnike/mehatronike ipd.). Če se prepoznate v tem opisu ne oklevajte in se prijavite za novo priložnost v karieri.

Zaposlitveni obrazec

Polja označena z * so obvezna!

Informacije

INEL, industrijska elektronika, d.o.o.
L: Bukovžlak 105, 3000 Celje
T: +386 (0)3 4264470
F: +386 (0)3 4264477
E: info@inel.com

STRINJAM SE

Spletna stran uporablja piškotke za boljše delovanje

Z brskanjem po naši spletni strani se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke, ki so namenjeni vaši boljši uporabniški izkušnji na naši spletni strani. Za lastne potrebe analitike uporabljamo Google Analytics, ki v ta namen namesti piškotke (izbriši GA piškotke). Več o piškotkih.